Informacje o firmie

FENIKS - producent koszul męskich to firma rodzinna, która z powodzeniem działa na rynku już od 1989 roku. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwoliło nam poznać potrzeby i oczekiwania naszych Klientów i wyjść im naprzeciw. Jesteśmy posiadaczem Certyfikatu Rzetelności. Możemy poszczycić się Złotym Medalem MTP 2012 oraz Złotym Medalem MTP 2013 - Wybór Konsumentów, który jest dla nas tym bardziej cenny, że otrzymaliśmy go od naszych Klientów, będących naszymi najsurowszymi sędziami.

Niezwykła dbałość o jakość oferowanych przez nas wyrobów, elastyczność i wyjątkowa umiejętność dostosowania się do zachodzących w modzie męskiej zmian, a także sprawna realizacja zamówień pozwalają nam cieszyć się wciąż rosnącą pozycją na rynku odzieżowym w Polsce.

Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas celem priorytetowym. Dokładamy więc wszelkich starań, aby nasz asortyment spotkał się z zadowoleniem nie tylko Klientów ceniących ponadczasową klasykę, ale również tych, którzy lubią nowoczesne rozwiązania w modzie. Dbamy o to, aby nasze produkty wpisywały się w aktualnie obowiązujące trendy, a czasami nawet delikatnie je wyprzedzały.

Dzięki niezwykłej dbałości o formę i jakość możemy skutecznie konkurować z uznanymi producentami naszej branży. Niewątpliwie służy temu zaangażowanie i fachowość wykwalifikowanej kadry oraz nowoczesny park maszynowy.

Gwarantujemy profesjonalną i miłą obsługę oraz sprawną realizację zamówień. Zamówione koszule dostarczamy Klientom własnym transportem, oraz za pośrednictwem firm kurierskich.